Szukasz kasy fiskalnej do salonu kosmetycznego, fryzjerskiego lub niedużego sklepu? Firma Posnet ma w ofercie nowe urządzenie fiskalne. Fawag Lite to kasa, przy której warto się zatrzymać – nowoczesna, zgrabna i za rozsądne pieniądze.

Posnet, wiodący producent urządzeń rejestrujących w Polsce, ma w ofercie nowość. Kasa fiskalna Fawag Lite jest już w sprzedaży. Jeśli szukasz niedużej kasy, za nieduże pieniądze, w dobrym standardzie, zatrzymaj się chwilę przy Fawag Lite.

Kasa fiskalna Fawag Lite ma wszystko…

Co składa się na prowadzenie sprzedaży w małym sklepie, salonie kosmetycznym, butiku, kwiaciarni? Codzienne drukowanie paragonów i raportów, wymiana papieru, korzystanie z czytnika kodów kreskowych, komputera, szuflady na pieniądze. Nie potrzebujesz skomplikowanych systemów sprzedażowych, zawiłych opcji w menu, czy gigantycznej bazy towarów. Nowoczesne funkcje, prosta obsługa, stworzenie podstawowego systemu sprzedaży – kasa fiskalna Fawag Lite ma wszystko, czego potrzebujesz. I jeszcze kilka dodatkowych zalet, które miło Cię zaskoczą.

 

Podstawowe zalety kasy Fawag Lite

Kasa Fawag Lite posiada intuicyjną klawiaturę, wyposażoną w 16 funkcjonalnych klawiszy skrótu oraz przejrzyste menu, które ułatwiają i usprawniają codzienną pracę sprzedawcy.  Termiczny mechanizm drukujący wyposażono w system szybkiej wymiany papieru „wrzuć i pracuj”. Gwarantuje on wydajną, płynną pracę i ekspresową zmianę rolki paragonu, gdy jest taka potrzeba. Urządzenie posiada też moduł elektronicznej kopii, możliwość wydruku numeru NIP nabywcy w części fiskalnej paragonu, a także opcję zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (np. EURO). Nie musisz się bać awarii prądu, bo akumulator w Fawag Lite jest naprawdę wytrzymały – wydrukuje aż 6 tysięcy linii paragonu, czyli około 300 dokumentów. Nie będziesz musiał przerywać sprzedaży przy problemach z zasilaniem. Do kasy Fawag Lite podłączysz szufladę kasową, skaner kodów kreskowych albo komputer – możesz więc stworzyć niewielki system sprzedażowy.

 

A do tego ładna i ergonomiczna

Jeśli chodzi o estetykę, Fawag Lite nie można naprawdę nic zarzucić. Prosta forma i klasyczna obudowa świetnie wpasują się w wystrój zarówno sklepu, jak i eleganckiego butiku, czy punktu z branży beauty. Nieduży rozmiar to jej oczywista zaleta – zwłaszcza dla tych przedsiębiorców, którzy nie dysponują stanowiskiem kasjerskim, a jedynie miejscem na biurku lub stoliku. Warto zwrócić uwagę nie tylko na zgrabne gabaryty kasy Fawag Lite, ale też jej ergonomiczne wykonanie. Kasa fiskalna Fawag Lite ma klawiaturę ustawioną pod optymalnym kątem. To ważne, jeśli kasjer pracuje na urządzeniu wiele godzin. Dwa wyraźne i czytelne wyświetlacze mają z kolei dużą czcionkę i przyjazne dla oka oświetlenie – dzięki nim nie męczy się wzrok kasjera.

Kasa fiskalna Fawag Lite to naprawdę dobre urządzenie, w dobrej cenie.