Posnet TRIO Bileterka

utworzone przez | Gru 14, 2016 | 0 komentarzy

Z

SZYBKI SYSTEM WYMIANY PAPIERU

Błyskawiczna wymiana papieru z mechanizmem drukującym w systemie  „drop in – wrzuć i drukuj” .

Z

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH Z KOPIĄ ELEKTRONICZNĄ

Oszczędź czas, miejsce i pieniądze dzięki elektronicznej kopii paragonu. Zyskaj bezpieczeństwo.

Z

CZYTELNY WYŚWIETLACZ

Duży, podświetlany, czteroliniowy graficzny wyświetlacz ułatwia pracę i komunikację z klientem.

Z

WSPÓŁPRACA Z TABLETEM

Dopasuj (7′ lub 10′) ruchomy uchwyt, zamontuj tablet lub smartfon, zainstaluj rekomendowaną aplikację i sprzedawaj bilety jednorazowe, ulgowe, miesięczne, zagraniczne itp.

Wiodący producent urządzeń fiskalnych – firma Posnet – ma w swojej ofercie nową drukarkę fiskalną TRIO skierowaną do branży transportowej. To idealne rozwiązanie do sprzedaży biletów na dworcu, lub ich sprzedaży przez internet.

Jeśli poszukujesz prostej w obsłudze, dopasowanej do wymagań przewoźnika drukarki fiskalnej, która zapewni innowacyjne podejście do sprzedaży biletów, zwróć uwagę na Posnet TRIO.

Drukarka fiskalna TRIO to małe, ale z dużymi możliwościami urządzenie, które w wersji bileterki wraz z dedykowaną aplikacją e-dworzec stacjonarny, umożliwia płynną i nowoczesną obsługę klienta.

Aby zachęcić pasażerów do skorzystania z Twoich usług zaoferuj im to, co cenią najbardziej – dogodność trasy, punktualność oraz ulgi. To właśnie one są wielkim przywilejem dla pasażera. Jeśli student, funkcjonariusz publiczny, niepełnosprawny lub inna osoba wskazana w ustawie wie, że kupując bilet normalny, okresowy lub miesięczny uzyska zniżkę, chętnie skorzysta z Twoich usług.

Urządzenie Posnet TRIO posiada w tej kwestii bardzo istotne, wręcz niezbędne funkcje dla przewoźnika – rejestruje udzielane ulgi ustawowe (marszałkowskie) i handlowe oraz udostępnia raporty rozliczeniowe ulg ustawowych. Warto tutaj zaznaczyć, iż rozliczanie ulg ustawowych na zwykłej kasie fiskalnej jest bezprawne.

Drukarka w wersji biletowej stworzona przez firmę Posnet jest przede wszystkim bardzo funkcjonalna: po zastosowaniu modułu rozszerzeń Bluetooth może działać bezprzewodowo, łączyć się z telefonem lub tabletem. Jest mała i lekka, co umożliwia instalację nawet w niewielkim punkcie sprzedaży biletów.

Wysoka jakość wykonania i nowoczesny system sprzedażowy zapewniają stabilność i wytrzymałość przy intensywnej eksploatacji.

Bileterka Posnet TRIO skierowana do branży transportowej posiada elektroniczną kopię paragonów. Twoje dane zapisywane są w formie cyfrowej na karcie pamięci micro SD, zapewniając ich bezpieczeństwo i jednocześnie ograniczając wydatki na materiały eksploatacyjne. Szybki mechanizm drukujący oraz prosta wymiana rolki papieru zostanie doceniona w sytuacji wzmożonej sprzedaży.

W urządzeniu zastosowano wydajny litowo-jonowy akumulator, który w sytuacji ograniczenia dostępu do prądu zapewni wydruk aż 60 tys. wierszy paragonu.

Zaletą drukarki fiskalnej TRIO w wersji biletowej jest liczba znaków do wykorzystania podczas programowania usług. W TRIO  każda wprowadzona do pamięci fiskalnej pozycja może mieć aż 80 znaków.  Z takimi możliwościami drukowane bilety będą czytelne i dokładne.

Biorąc pod uwagę innowacyjność bileterki oraz korzyści, jakie daje przewoźnikowi, z pewnością spełni wymagania w branży transportowej.

 

Zacznij swoją podróż z bileterką Posnet TRIO – zyskasz funkcjonalność, wygodę, łatwość obsługi oraz intuicyjność zarządzania danymi jako przewoźnika!