Elzab K10

Na zdjęciu widzimy kasę dla księgowych Elzab K10

Mobilna kasa fiskalna z panelem dotykowym

 

Szukasz urządzenia z nowoczesną technologią? Elzab K10 jako pierwsza na rynku została wzbogacona o dotykowy panel. Wybierając właśnie te urządzenie polepszysz swój wizerunek sprzedawcy.

Jedyny w swoim rodzaju panel dotykowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym. Wyświetlacz, znajdujący się na panelu ekranowym jest kolorowy – następna zaleta, która wyróżnia urządzenie! Odporny na zarysowania i uderzenia, obsłużysz go nawet w rękawiczkach.

Ekran użytkownika został zaprojektowany tak, aby zadowolić najbardziej wymagającego użytkownika.  Kolorowy wyświetlacz to przede wszystkim wygoda podczas korzystania z kasy w trudnych warunkach atmosferycznych. Słabo światło czy ostre słońce nie będą już czynnikami utrudniającymi Ci pracę.

Osoby, które mają styczność ze smartfonem z łatwością obsłużą i tą kasę. Jej menu jest bardzo intuicyjne, dlatego nawet dziecko z łatwością wystawi paragon.

 

Niezwykła wytrzymałość kasy

 

Kasa fiskalna Elzab K10 powstała głównie na potrzeby handlu obwoźnego. Urządzenie zostało wyposażone w dwukomponentową obudowę. Jej zastosowanie idealnie sprawdza się podczas pracy w trudnych warunkach. Urządzenie jest odporne na upadki czy różne uderzenia.  Jej wytrzymałość została udokumentowana na licznych testach przez producenta.

W obudowie został umieszczony specjalne tworzywo ABS, chroniąc kasę przed mocnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Została również wyposażona w funkcję antypoślizgową – została wykonana z miękkiego elastomeru. Upadek z lady z tragicznym skutkiem nie jest nam już straszny.

Niskie temperatury nie są groźne dla kasy fiskalnej Elzab K19. Przeprowadzony test na temperaturę urządzenie również zaliczyło poprawnie.

 

Wytrzymały i mocny akumulator

Twój biznes opiera się głównie na handlu przewoźnym? Elzab K10 pozwala na długoterminową pracę aż do następnego ładowania. Przez wiele godzin nie musimy się martwić o stan baterii kasy fiskalnej. Wybierając Elzab K10 możemy wydrukować aż 4200 paragonów fiskalnych bez podłączania dodatkowych przewodów.

 

Prosta wymiana papieru 

Kasa fiskalna Elzab K10 posiada wbudowany nowoczesny moduł elektronicznej kopii paragonowej. Co to znaczy? Wszystkie dane zapisują się na Informatycznym Nośniku Danych – microSD. Dzięki temu zastosowaniu rezygnujemy z jednej tradycyjnej, papierowej rolki.  Po zastosowaniu urządzenia w swojej działalności zaoszczędzimy nawet o połowę kosztów eksploatacyjnych. Gromadzenie papierowych kopii paragonów nie będzie już Twoim problemem. Przenośna karta micro to również bezpieczeństwo przechowywania danych.

Natomiast wbudowany mechanizm „easy load” to znacznie łatwiejsza wymiana papieru! Rolkę po prostu się wkłada i zamyka pokrywę.

 

Najważniejsze zalety urządzenia:

Kilka wariantów kolorystycznych do wyboru

Obsługa za pomocą panelu dotykowego

Niska waga, małe gabaryty

Duże możliwości komunikacyjne

Odpisana smycz w zestawie

Elektroniczna kopia paragonu

Bardzo odporna i wytrzymała obudowa

Mocny akumulator typu Li-Ion

 

Dane techniczne:

Baza nazw towarów i usług: 3.000 PLU

Nazwa towaru: 40 znaków

Komunikacja: mini USB, USB, Bluetooth

Elektroniczna kopia paragonu: Tak

Rolka papieru: szerokość 57 mm; długość 18 m

Szybkość wydruku: 21 linii na sekundę

Gotowa na eurofiskalizację: Tak

Przypomnienie o wykonaniu raportu dobowego: Tak

Przypomnienie o obowiązkowym przeglądzie technicznym: Tak

Mechanizm drukujący: Termiczny „easy-load”

Wyświetlacze: LCD, 2×16 znaków – wyświetlacz klienta; TFT, 4,3”, kolorowy – wyświetlacz kasjera

Waga: 0,65 kg

Wymiary: 95 × 190 × 70 (szer. × gł. × wys.)

Współpraca z szufladą: Tak

Klawisze szybkiej sprzedaży: 15

 

W opcji:

Przewód zasilania samochodowego 12V

Torba na kasę Elzab K10

Umiejętności

Opublikowano w dniu

29 września 2015

Prześlij komentarz