Nowe i nowoczesne urządzenie od firmy Posnet – drukarka fiskalna, aplikacja kasowa i terminal płatniczy w jednym. Kasoterminal POSPAY łączy funkcjonalność trzech różnych urządzeń w jednej  oprawie z dotykowym panelem operatora. Czy warto je mieć w swojej firmie?

Posnet – wiodący polski producent kas i drukarek fiskalnych – wypuszcza na rynek bezkonkurencyjne urządzenie. Kasoterminal POSPAY to nowoczesny terminal płatniczy, aplikacja kasowa i drukarka fiskalna z interfejsem USB. Nie dość, że innowacyjne i funkcjonalne, to jeszcze wyjątkowo stylowe i estetyczne.

 

Kasoterminal POSPAY – małe wielkie urządzenie

Gabaryty ma niewielkie, ale możliwości ogromne. Kasoterminal POSPAY z wyglądu przypomina smartfon i równie intuicyjnie jak smartfon się go obsługuje. Uczysz się korzystać z jednego urządzenia, a tak naprawdę umiesz obsługiwać trzy. Polubią go zwłaszcza niewielkie placówki handlowe i lokale usługowe – salony fryzjerskie i kosmetyczne, kancelarie adwokackie, gabinety lekarskie czy restauracje. Sprawdzi się tam, gdzie nie ma obszernego miejsca na stanowisko kasowe albo nie pasuje ono do specyfiki branży czy pomieszczenia.

Jednocześnie nie musisz rezygnować ze stworzenia kompletnego stanowiska sprzedażowego. Drukarka fiskalna z interfejsem USB ewidencjonuje obrót i kwotę podatku, a terminal płatniczy Smart D220 obsługuje płatności bezgotówkowe. Z kolei aplikacja kasowa to naprawdę wygodne rozwiązanie, ponieważ nigdy nie będzie podlegać homologacji. Aktualizacja przebiega zdalnie, a do aplikacji można dodawać nowe funkcje. Dyskretny, a przy tym funkcjonalny sprzęt sprawdzi się naprawdę w rozmaitych firmach – przede wszystkim w tych, które nie boją się nowoczesnych rozwiązań.

 

Płatności bezgotówkowe z Posnet POSPAY

Wbudowany w urządzenie bezprzewodowy terminal płatniczy Smart D220 zasługuje na wyjątkową uwagę. Terminal ten obsługuje wszystkie rodzaje dostępnych obecnie kart płatniczych. Klient może zapłacić zarówno kartą zbliżeniową, magnetyczną, chipową, jak i smartfonem, smartwatchem itp. Aplikacja płatnicza eService umożliwia też akceptacje płatności nie tylko kartami, ale też m.in. BLIK, Google Play, Samsung Play i Apple Play.

 

Mobilnie i stacjonarnie – wybór należy do Ciebie

Wi-Fi lub zasięg sieci komórkowej – tego potrzebuje kasoterminal Pospay do wydajnej pracy. Sprawdzi się więc doskonale zarówno w pracy stacjonarnej, jak i mobilnej. Zwłaszcza, że wyposażono go w wytrzymały akumulator. Urządzenie z zainstalowaną aplikacją sprzedażową ma dwa tryby pracy – możesz wybrać tryb kasowy, działa wówczas jako samodzielne urządzenie, albo drukarkowy i stosować go jako element systemu sprzedaży.

 

Kasoterminal Posnet POSPAY już uzyskał potwierdzenie Prezesa Głównego Urzędu Miar. Można się spodziewać, że dostępny w sprzedaży będzie na początku 2019 r.