W sprzedaży już jest fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online! Kasa, drukarka fiskalna i terminal w jednej obudowie dostępne są teraz również w wersji online. Jak działa POSPAY Online? Komu szczególnie polecamy to urządzenie? 

Fiskalny terminal płatniczy Pospay Online to innowacyjne połączenie kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego. Urządzenie, które zrewolucjonizowało rynek teraz dostępne jest w wersji online. Sprzęt wzbogacono o funkcjonalności, dzięki którym spełnia ono wszystkie aktualne wymogi ustawodawcy stawiane kasom fiskalnym online. Musisz wymienić posiadane tradycyjne urządzenie fiskalne na online? Wybór sprzętów powiększył się o POSPAY Online.

 

POSPAY ONLINE czyli kombinacja idealna

Nic dziwnego, że POSPAY Online zdobywa prestiżowe nagrody i uznanie specjalistów. To odpowiedź na rosnącą popularność transakcji bezgotówkowych i związane z tym potrzeby przedsiębiorców. Urządzenie akceptuje wszystkie rodzaje kart płatniczych oraz płatności za pomocą mobilnych aplikacji – BLIK, Samsung Pay, Apple Pay i Android Pay. Tym samym urządzeniem zarejestrujesz sprzedaż i wydrukujesz paragon fiskalny czy potrzebne raporty.

Co więcej, przedsiębiorca nie musi oddzielnie kupować urządzenia fiskalnego i podpisywać umowy z operatorem płatności bezgotówkowych. Całość odbywa się u jednego dostawcy. Kupując POSPAY Online masz też pełne prawo do skorzystania z programu Polska Bezgotówkowa i możesz zyskać nawet kilkaset złotych zwrotu.

 

Dla kogo fiskalny terminal płatniczy POSPAY ONLINE?

POSPAY Online sprawdzi się w różnych branżach i zawodach. Ze względu a na jego multifunkcyjność szczególnie spodoba się właścicielom małych i średnich punktów handlowych.

POSPAY Online zmieści się wszędzie tam, gdzie przestrzeń sprzedażowa lub biurowa jest na wagę złota. Warsztaty samochodowe, nieduże sklepy, firmy budowlane, lokale gastronomiczne czy gabinety lekarskie – to miejsca, dla których POSPAY Online jest wręcz dedykowany. To także doskonałe rozwiązanie dla miejsc, w których tempo sprzedaży jest bardzo szybkie.  Rozwiązanie to bowiem znacznie ułatwia pracę kasjera. Przyspiesza też obsługę klienta i podwyższa jej jakość.

 

Czytaj też: Kasa online w małej gastronomii już w 2020 r.